אצלנו יפן היא לא "עוד יעד", היא ה-יעד!

יפן חוויה אחרת  Explore Japan נוסדה בשנת 2000 על ידי אילה דנון - בוגרת תואר שני בגיאוגרפיה כלכלית, אשר חיה ביפן שנים אחדות עם משפחתה. נסיון החיים ביפן, כמו גם השליטה בשפה וברזי התרבות הביאו אותה להקמת חברה שתנחיל את ההוויה היפנית למטיילים. בשנה הקרובה אנו מציינים 18 שנות עשיה.

בפברואר 2012 העניקה לשכת המסחר ישראל  - יפן תעודת הוקרה לחברה על פועלה לקידום התיירות ליפן.

'יפן חוויה אחרת – Explore Japan'  מתמחה בארגון ובהובלת מסעות עומק ליפן.  אצלינו יפן אינה עוד יעד לטיולים, יפן היא היעד היחיד.

`יפן חוויה אחרת` מזמינה אתכם להיחשף להוויה היפנית באמצעות טיולים מאורגנים, הדרכה למטייל העצמאי, הרצאות עומק, סדנאות להעמקת ההכרות עם תרבות העסקים ביפן, מידע מקיף ועדכני ומאמרים מרתקים

באמצעות הפעילות של "יפן חוויה אחרת – Explore Japan" תזכו להיכרות עמוקה עם התרבות, המסורת, אנשיה, אתריה ונופיה הקסומים של ארץ השמש העולה תוך הענקת תשומת לב אישית החל משלב ההכרות בישראל ולאורך כל החוויה היפנית.

מטרתנו היא ליצור `חוויה אחרת` בקרב מטיילינו
! זאת אנו עושים באמצעות תפיסה תכנונית ייחודית אשר בוחרת להתנייד בדרכים כדרך היפנים ולהתבסס על מערך התחבורה הציבורית היעיל ברחבי המדינה כאמצעי להיכרות בלתי אמצעית עם חיי היום-יום ביפן. אנו חושפים את מטיילינו למסע ייחודי בו יתוודעו ליפן העכשווית ולתרבותה המסורתית תוך כדי העמקה בהיבטים היסטוריים, גיאוגרפיים, בעולם הדתות העשיר ובאסתטיקת האומנות והתכנון הייחודית


 את המטיילים שלנו מוביל צוות מומחים מיומן ומנוסה, שחי את ההוויה היפנים שנים רבות. כל אחד מאנשי צוותנו חי ביפן שנים מספר ודובר את השפה. מדריכינו עומדים לרשותכם בתיווך תרבותי ובהעמקה בהיסטוריה, בפילוסופיה ובקודים התרבותיים הייחודיים ליפן.

הכירו את צוות המדריכים שלנו:

ד"ר הלנה גרינשפון:  
בוגרת אוניברסיטת קיוטו, מתמחה בחקר חברה ותרבות יפנית עכשווית. מרצה באוניברסיטה העברית בחוג ללימודי מזרח אסיה. התגוררה ביפן יותר מ- 5 שנים. דוברת, קוראת וכותבת יפנית רהוטה. מדריכה את מסעות העומק של `יפן חוויה אחרת - Explore Japan` משנת 2006.
עופר דנון:  
חי את ההוויה העסקית היפנית ב- 20 השנים האחרונות, מתוכן התגורר ביפן כ- 5 שנים. עופר הקים את חברת הבת של Orbotech ביפן ושימש כנשיאה במשך כ- 5 שנים. בשנים האחרונות כיהן כסמנכ"ל פיתוח עסקים בחברת Orbotech וניהל את קרן הון הסיכון בחברה. בזכות נסיונו העשיר וקשריו עם גורמים עסקיים יפניים משמש עופר כיועץ לאנשי עסקים שיעדם הינו יפן. 
אהוד קלינגר:
בוגר תואר שני מהאוניברסיטה העברית בלימודי מזרח אסיה. התגורר ביפן במשך 3 שנים ובוגר תואר שני מאוניברסיטת צקובה Tsukuba בלימודים איזוריים וחברה יפנית. מתמחה בפוליטיקה ומדיניות חוץ יפנית בהקשר האזורי. דובר את השפה היפנית ובעל נסיון בישראל ובחו"ל בהוראת דרך. 
מיטל לוין:
בוגרת תואר שני מהאוניברסיטה העברית בלימודי מזרח אסיה. התגוררה ביפן במשך כ-5 שנים ובוגרת המחלקה לתרבות יפן באוניברסיטת נגויה. מתמחה בספרות יפנית וקולנוע ועוסקת בהוראת תרבות יפן במסגרות מגוונות. חייתה יותר מ- 3 שנים בעיירה יאוצו Yaotsu בה השתתפה בתוכנית חילופי תרבות של ממשלת יפן. במסגרת תפקידה עסקה בהדרכה באיזור ובהיכל הזיכרון ע"ש סוגיהארה, חסיד אומות העולם. דוברת, קוראת וכותבת יפנית רהוטה ובעלת נסיון עשיר בהדרכה בישראל ובחו"ל .
מתן כץ: 
סטודנט באוניברסיטה העברית ללימודי מזרח אסיה במגמת יפן. פעיל בקידום תרבות יפן במסגרת פרויקטים חברתיים של האוניברסיטה העברית: מרכז את פרויקט הוראת תרבות יפן בבתי ספר תיכון ברחבי ירושלים, ועוסק בהוראת יפנית בירושלים. דובר, קורא וכותב יפנית. מכיר את נתיבי יפן ובעל נסיון הדרכה.

ערד, עמיר וקבוצת "יפן אביב 2017 מאוחר"

לצוות אקספלור יפן, בהערכה, אילה המאסטרית, דוקטור הלנה, מתן הסטאז`ר

קבוצת אביב מוקדמת – 2017 (`קבוצת יאוצו`)

תם ונשלם מסע האביב ליפן מחבורה של זרים הפכנו תוך

הפואמה הקיסרית אודות ביקור קבוצת " יפן – חוויה אחרת " ביפן

הפואמה הקיסרית אודות ביקור קבוצת " יפן – חוויה אחרת

טובה אבנטל בשם סמוראי השלכת – סתיו 2015

טיול ליפן עם אילה ואודי איילודי היקרים. בשבועיים וחצי שהיינו

נילי רביד – בשם קבוצת "הוקאידו 2016"

תודה (על פי השיר של קוואיס – הדרך לאיתקה –

חבורת אביב 2010

חווינו חוויה עשירה מאוד ומיוחדת במינה. זו לא עוד נסיעה,